سه شنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۸
سرویس : آب
کد خبر : ۳۸۸۰
گزارشگر : راشین نجارپور
سرویس آب
با هدف جلوگیری از هدر رفت آب؛

اصلاح نشتی های شبکه آب در مناطق شهر شوشتر

(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۳۸

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، رستم عبدالله پور با اشاره به این خبر اظهار داشت: پس از معترض شدن مشترکین در چندین نقطه از شهرستان در خصوص نشت آب به املاک و زیر زمین منازل خود ، اکیپی در خصوص مشخص شدن وضعیت و شروع ترمیم نشتی ها به محل ها اعزم شد.

وی افزود: نشت آب به پاساژ نزوم زاده واقع در خیابان طالقانی و نشت آب به زیر زمین 4 ملک در منطقه در دستور کار قرار گرفت و مشکل این نشتی ها برطرف شد.

عبدالله پور در ادامه تصریح کرد: در منطقه جاده صاحب الزمان (عج) خیابان قائم ، نفوذ آب به چندین ملک ، مرکز شهر ، خیابان طالقانی ، کوچه افضل ورود آب به زیر زمین 3 ملک در منطقه نیز در مرحله دوم ترمیم شد وشکستگی ها در خط آب اصلاح شدند.

مدیر اداره آب و فاضلاب شوشتر بیان کرد: متاسفانه به علت بالا بودن قدمت شبکه آبرسانی در شهرستان ، در طول سال شاهد شکستگی های متعدد و نفوذ آب به زیر زمینهای مردم هستیم ، امیدوارم با پیگیری ها و اقداماتی که در حال اجرا و پیگیری می باشد بتوانیم شبکه قدیم فارسیت را از مدار خارج و شبکه جدید پلی اتیلن را وارد مدار آبرسانی کنیم .

عبدالله پور خاطر نشان کرد : در این خصوص در آذر ماه جاری حدود یک کیلومتراز شبکه آبرسانی قدیم در منطقه عبداله بانو از مدار خارج و شبکه جدید پلی اتیلن در دو نقطه منطقه وارد مدار گردید .

تنظیم: بهنام پریچه
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۷۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید