جمعه / ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ / ۰۱:۲۰
سرویس : آب
کد خبر : ۳۱۰۲
گزارشگر : Admin محمد مهدی نجم بین
سرویس آب
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انجام شد

آغاز عملیات نوسازی خط انتقال آب شرب به شهر الوان شوش

(جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶) ۰۱:۲۰
 
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انجام شد: 
 آغاز عملیات نوسازی خط انتقال آب شرب به شهر الوان شوش 
 
طرح احداث خط انتقال آب آشامیدنی از چاه ها به تاسیسات آبرسانی شهر الوان شوش با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال امروز با حضور نماینده مردم شوش آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت اب و فاضلاب خوزستان،مدیر عامل شرکت آبفا خوزستان در ایین کلنگ زنی اجرای این طرح،هدف از اجرای این پروژه را اصلاح خط انتقال آب مستعمل و فرسوده آزبست قدیمی که بطور مرتب دچار شکستگی میشد، عنوان کرد.
صادق حقیقی پور بیان کرد: این پروژه از محل اعتبارات اوراق خزانه اسلامی تامین می شود و مدت زمان اجرایی این پروژه 8 ماه است.
  حقیقی پور تصریح کرد: اولویت شرکت آبفا خوزستان در انتخاب پیمانکاران و اجرای پروژه های عمرانی، پیمانکاران و مشاوران بومی خوزستان است.
وی عنوان کرد:  با اجرای این پروژه علاوه بر ارتقاء خدمات آبرسانی به 2 هزار مشترک ، 700 انشعاب دیگر نیز در طراحی  این پروژه اتخاذ گردیده است.
رئیس هیئت مدیره شرکت آبفا خوزستان با اشاره به پروژه های دیگر در شهرهای حسینیه، حمزه،شرافت و جایزان گفت: با برنامه ریزی انجام شده مناقصات و عملیات اجرایی پروژه ها در شهرهای حسینیه، حمزه،شرافت و جایزان بزودی اجرایی می شود.
حقیقی پور اظهار کرد: عملیات اجرایی احداث مخزن 2 هزار متر مکعبی ، ساختمان نگهبانی و کلر زنی و اجرای محوطه سازی تاسیسات آبرسانی شهر حسینیه در دستور کار است.
وی به پروژه شهر شرافت اشاره کرد و گفت: تکمیل مخزن 3 هزار متر مکعبی و احداث ایستگاه پمپماژ، ساختمان نگهبانی و کلرزنی، محوطه سازی، تهیه و نصب تاسیسات برقی در تاسیسات آبرسانی شهر شرافت شوشتر نیز بزودی عملیات اجرایی آغاز می شود.
مدیر عامل آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به پروژه های شهرهای جایزان و حمزه گفت: عملیات اجرایی  پروژه خط انتقال آب شهر جایزان تا مخزن، محوطه سازی و اجرای دسترسی ساختمان چاه شماره یک و حفاری و تجهیز چاه آب شماره 3 شهر حمزه در دستور کار است.
رئیس هیئت مدیره شرکت آبفا خوزستان خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی انجام شده در شهرهای الوان، شرافت، حمزه، حسینیه و جایزان عملیات اجرایی این پروژه ها در شهرهای فوق الذکر  با اعتبار 100 میلیارد ریال توسط شرکت آبفا خوزستان انجام می شود.
روابط عمومی آبفا خوزستان
تعداد بازدید : ۱۷۸
(جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶) ۰۱:۲۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید