شنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ / ۲۱:۴۸
سرویس : آب
کد خبر : ۳۱۰۳
گزارشگر : Admin محمد مهدی نجم بین
سرویس آب
مدیر عامل آبفا خوزستان بمناسبت دهه مبارک فجر خبر داد

عملیات اجرایي پروژه خط انتقال آب شرب به چهار روستای شهرستان لالی آغاز شد

(شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶) ۲۱:۴۸
 
مدیر عامل آبفا خوزستان بمناسبت دهه مبارک فجر خبر داد
عملیات اجرایی پروژه خط انتقال آب شرب به چهار روستای شهرستان لالی آغاز شد
 
صادق حقیقی پور درباره عملیات اجرایی خط انتقال آی شرب به روستاهای شهرستان لالی اظهار کرد: عملیات اجرایی پروژه خط انتقال آب شرب به چهار روستای شهرستان لالی که شامل ططر آباد، گوراب سرخ، جمال آباد و بنه سرخ  توسط شرکت آب و فاضلاب خوزستان وارد فاز اجرایی شده است.
 
وی افزود: این پروژه به طول 9 کیلومتر و با اعتبار 20 میلیارد ریال آغاز شده است.
 
مدیر عامل آبفا خوزستان بیان کرد: اعتبار این پروژه از محل اعتبارات اوراق خزانه اسلامی تامین می شود و مدت زمان اجرایی این پروژه ۸ ماه است .
 
حقیقی پور با اشاره به بومی بودن و مشاوران این پروژه تصریح کرد: اولویت شرکت آبفا خوزستان در انتخاب پیمانکاران و اجرای پروژه های عمرانی، پیمانکاران و مشاوران بومی خوزستان است.
 
وی به اهداف این پروژه اشاره کرد و گفت: خط انتقال قدیمی این پروژه به دلیل روکار بودن خط لوله و گرم شدن بیش از حد آب آشامیدنی اهالی محل در فصل های گرم باعث شد تا عملیات اجرایی خط جدید برای ٥ هزار شهروند و بیش از ١٠٠٠ اشتراک به مناسبت دهه مبارک فجر در چهار روستای شهرستان لالی آغاز شده است.
 
مدیر عامل آبفا خوزستان افزود: بهبود کمیت و کیفیت آب در دستور کار شرکت آبفا خوزستان است به همین منظور با توجه،فرسودگی و نشت آب در خط لوله باعث شد تا عملیات اجرایی این پروژه در شهرستان لالی آغاز شود.
 
رئیس هیئت مدیره شرکت آبفا خوزستان خاطر نشان کرد: در این پروژه با وارد مدار شدن مخازن هوایی،سطح کمی و کیفی خدمات آبرسانی به شهروندان این منطقه نیز افزایش می یابد
تعداد بازدید : ۱۸۸
(شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶) ۲۱:۴۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید