چهارشنبه / ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ / ۱۱:۲۶
سرویس : آب
کد خبر : ۳۱۹۸
گزارشگر : راشین نجارپور
سرویس آب
معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان:

مطلوبیت 100 درصدی آب در خرمشهر/ در آبادان هنوز به کیفیت مدنظر نرسیده‌ایم

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به بهبود کیفیت آب رودخانه‌های کارون و بهمنشیر، گفت: وضعیت آب شرب شهرهای آبادان و خرمشهر با پایداری خط غدیر 2 و بهبود کیفی رودخانه‌ها در حال حاضر در وضعیت خوبی است.

(چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۲۶

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، مهرداد قنواتی اظهار کرد: وضعیت آب شرب شهرهای آبادان و خرمشهر با پایداری خط غدیر2 و همچنین بهبود کیفیت آب رودخانه‌های کارون و بهمنشیر در حال حاضر در وضعیت خوبی است.وی افزود: در حال حاضر EC (شوری) آب در شهرهای آبادان و خرمشهر به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کرده و وضعیتی که در ماه گذشته شهروندان این دو شهر با آن مواجه بودند، از بین رفته است.

 معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه آب با کیفیت مناسبی در سطح شهرهای آبادان و خرمشهر در حال توزیع است، تصریح کرد: امیدواریم با برنامه‌هایی که برای این دو شهر داریم، شرایط و کیفیت آب در آبادان و خرمشهر بهتر نیز بشود.

 قنواتی ادامه داد: در خرمشهر به صورت 100 درصد مطلوبیت آب داریم. در آبادان نیز به صورت قابل قبولی وضعیت آب خوب است اما هنوز در حال تلاش هستیم تا وضعیت را بیشتر بهبود ببخشیم.

 وی گفت: در شهرستان خرمشهر به همه اهدافی که مدنظر بود رسیدیم اما در آبادان به همه اهدافی که برای بهبود کيفیت آب مد نظر ما بود دست پیدا نکرده‌ایم و در تلاش هستیم تا به صورت 100درصدی به اهداف مدنظر در آبادان برسیم.

 معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان خاطرنشان کرد: با برنامه‌هایی که در حال انجام است، امیدواریم در آینده وضعیت آب شرب شهرهای آبادان و خرمشهر بهبود بیشتری نیز پیدا کند.

 

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۲۰۸
(چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۲۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید