دوشنبه / ۱۱ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۰
سرویس : عمومی
کد خبر : ۳۴۰۸
گزارشگر : راشین نجارپور
سرویس عمومی

اختتام 78 درصد از پرونده های ثبت شده در سامانه 122 آبفا شهری خوزستان

(دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۵۰

 

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان خوزستان گفت : در یک ماه گذشته از مجموع 23 هزار و 174 تماس دریافتی در سامانه 122 تعداد 11 هزار و 539  پرونده از 28 شهر بهره‌ مند ثبت شد که 78 درصد از حوادث ثبت شده با تلاش کارکنان آبفا در شهرهای مختلف استان رسیدگی و خاتمه یافته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا شهری استان خوزستان ، مهرداد قنواتی با اعلام مطلب فوق اظهار نمود : از کل حوادث ثبت شده در یک ماه اخیر تعداد 5 هزار و 610  پرونده مربوط به حوزه آب و 5 هزار و 927 مورد آن در حوزه فاضلاب بوده است.

وی متوسط زمان رسیدگی به پرونده های ثبت شده در هر دو بخش آب و فاضلاب بین 5 روز عنوان و خاطر نشان کرد : تا کنون 4359 مورد از پرونده های حوادث آب و 4687 مورد از پرونده های حوادث فاضلاب رسیدگی و خاتمه یافته است.

قنواتی در ادامه نیز اذعان داشت : از تعداد کل تماس ها با مرکز ارتباطات مردمی آبفا خوزستان یکهزار و 3 مورد برای دریافت راهنمایی و مشاوره و 10 هزار و 632 تماس نیز الصاقی ، متفرقه و ... بوده است.

معاون بهره برداری آبفا خوزستان یادآور شد : 795 مورد از پرونده های ثبتی بخش فاضلاب با موضوع عدم دریچه منهول بوده است.

وی افزود : متاسفانه سرقت درب منهول های فاضلاب علاوه بر خطرات و صدماتی که جان و مال مردم را تهدید می نماید، هزینه های هنگفتی را نیز بر ادارات تابعه خصوصا در شهرهای آبادان ، شادگان، بندرامام خمینی(ره)، رامهرمز و چمران  تحمیل می کند.

قنواتی در خاتمه با بیان اینکه پرونده های متعددی در این خصوص در مراجع قضایی تشکیل و در دست رسیدگی است، از شهروندان درخواست نمود تا در صورت مشاهده سرقت درب منهول سریعا مراتب را از طریق سامانه 122 و یا پلیس 110 اطلاع دهند.

تنظیم: راشین نجارپور

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۲۱۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید