شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۷:۰۴
سرویس : آب
کد خبر : ۳۴۷۰
گزارشگر : راشین نجارپور
سرویس آب
معاون درآمد و خدمات امور مشترکین آبفا استان؛

شهروندان خوزستانی بدون خروج از خانه از خدمات شرکت آبفا خوزستان استفاده کنند

(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۷:۰۴

 

محسن درفشان با اشاره به شیوع کروناویروس در این استان، گفت: به منظور حفظ سلامتی شهروندان خوزستانی، خدمات شرکت آب و فاضلاب به صورت شبانه‌روزی و غیرحضوری به مشترکان ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان، درفشان با اشاره به توصیه‌های صورت گرفته در خصوص پرهیز از خروج از منازل برای کارهای غیرضروری، گفت: با توجه به مسئولیت اجتماعی شرکت آب و فاضلاب در قبال شهروندان و به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا، علاوه بر خدمات فوریتی آبفا، تمامی  خدمات پس از فروش و همچنین صدور و پرداخت صورت حساب آب بهاء به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود.

وی از شهروندان درخواست کرد از مراجعه حضوری به ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب خودداری کنند و صرفاً از طریق سامانه های الکترونیکی شرکت نظیر پورتال مشترکین و ۱۲۲، به صورت ۲۴ ساعته خدمات مورد نیاز خود را از این شرکت دریافت کنند.

معاون درآمد و خدمات امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب خوزستان تاکید کرد: پورتال مشترکین شرکت آب و فاضلاب خوزستان به آدرس https://portal.abfakhz.ir آماده خدمت رسانی به هم استانی های عزیز می باشد.

وی خاطر نشان ساخت:همچنین تمامی سامانه های بانکداری الکترونیک (نظیر تلفن بانک، اینترنت بانک، خودپرداز و ...) پذیرای قبوض این شرکت می باشند.

 

تنظیم:راشین نجارپور

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۱,۲۷۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید