سه شنبه / ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۲۰:۰۲
سرویس : عمومی
کد خبر : ۳۵۶۰
گزارشگر : راشین نجارپور
سرویس عمومی
مدیر عامل و رئیس هیت مدیره شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور:

یکپارچه‌سازی شرکت‌های آبفا با هدف افزایش توانمندی است

(سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۲۰:۰۲


مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: یکپارچه سازی صنعت آبفا خوزستان با رویکرد افزایش توانمندی ها و چالاک کردن سیستم برای خدمات رسانی بهتر انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان،حمیدرضا جانباز امروز در آیین ادغام شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری خوزستان به صورت ویدئو کنفرانس بیان کرد: با توجه به گرمای هوا و شیوع ویروس کرونا در خوزستان، ارائه خدمات مطلوب در آبرسانی به مردم خوزستان باید با دقت انجام شود .

جانباز بر الویت حفظ سلامتی همکاران و تداوم خدمت رسانی در شرایط سخت ناشی از بیماری کرونا تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور با اشاره به وضعیت اهمیت کار کردن در صنعت آبفا خوزستان تصریح کرد: کارکردن در استان خوزستان با وجود سختی ها و محدودیت ها بسیار اهمیت داشته و گویای سطح توانمندی همکاران صنعت است. جانباز تصریح کرد: در سال های گذشته علی رغم همه بحران ها اقدامات بسیار مطلوبی صورت گرفته است که شایسته تقدیر و تشکر است

وی افزود: در یک بازه زمانی کوتاه انواع چالش ها را در خوزستان داشتیم، از ریزگرد ها گرفته تا کم آبی و بحران سیلاب، که همه همکاران با تلاش شبانه روزی توانستند بحران ها را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند.


مدیر عامل شرکت مهندسی آبفا کشور ضمن اشاره به مشکلات فاضلاب شهر اهواز گفت: با عنایت و لطف مقام معظم رهبری اعتباری از صندوق توسعه ملی برای برطرف کردن مشکل فاضلاب این کلانشهر تامین، که بنا بر دستور ریاست محترم جمهور و وزیر محترم نیرو اقدامات خوب و امیدبخشی در این زمینه انجام خواهد شد.

رئیس هیت مدیره شرکت آب و فاضلاب کشور با اشاره به تلاش های دکتر حقیقی پور در سنوات گذشته خاطر نشان کرد: آقای دکتر حقیقی پور از طرح آبرسانی غدیر خدمات و تجربیات بسیار خوبی داشته اند و انصافا وقتی ایشان در خوزستان پای کار بودند این طرح با سرعت و نگاه فنی خوب پیشرفت کرد و اقدامات مهمی در طرح غدیر انجام که دستاورد مهمی برای سازمان آب و برق خوزستان شد. مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور همچنین با بیان اینکه ما مشکلات بسیار زیادی در قسمت جنوبی کرخه، از تصفیه خانه قیصریه به سمت آبادان و خرمشهر و در قسمت شمالی رودخانه ام الدبس داشتیم که انصافا در دوره دکتر حقیقی پور بخوبی پیگیری و اقدامات مهمی انجام شد.


جانباز تصریح کرد: از زمانی که دکتر حقیقی پور در آبفا خوزستان مشغول شدند من شاهد هستم با تلاش های بی وقفه اتفاقات خوبی در استان خوزستان رقم زدند و گزارش عملکرد خوبی در سال گذشته ارائه شد و عملکرد ایشان بسیار قابل قبول است با این حال تاکید می شود که سطح کمی و کیفی خدمت رسانی به مردم عزیز استان خوزستان باید بیش از گذشته ارتقاء یابد.
وی در ادامه از تلاش های مهندس مریدی در زمان تصدی مدیر عاملی شرکت آب و فاضلاب اهواز و مهندس حرباوی در زمان تصدی مدیر عاملی آبفا روستایی تقدیر و با اعلام رسمی طرح مهم و کلان یکپارچه سازی شرکت های آبفا استانی ،صادق حقیقی پور را به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان منصوب کرد.

تنظیم : بهنام پریچه
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۱۳۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید