سه شنبه ۲۵ اَمرداد ۱۴۰۱
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

بی احتیاطی یک پیمانکار در بندرامام دردسر ساز شد

بی احتیاطی یک پیمانکار در بندرامام دردسر ساز شد


بی احتیاطی پیمانکار شهرداری بندرامام خمینی (ره) در هنگام اجرای کار، شکستگی خط لوله ۶ اینچ آزبست آب منطقه فاز یک این شهر را در پی داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا طریقی ، با اعلام این خبر گفت: در عملیات زیرسازی توسط شهرداری در خیابان مفتح ۱۰ منطقه فاز یک این شهرستان، خط ۶ اینچ آب خیابان نامبرده دچار حادثه شد که نیروهای عملیاتی پس از این حادثه به سرعت به محل مراجعه کردند.

وی با اشاره به اینکه شهرداری بدون اطلاع و هماهنگی با اداره آب اقدام به زیرسازی در منطقه نموده است،اذعان داشت: پیرو گزارش واصله به واحد امداد و حوادث این امور مبنی بر شکستگی لوله آب در منطقه فاز یک مفتح ۱۰ و هدرروی حجم زیادی از آب، سریعاً اکیپهای اتفاقات و تعمیرات به محل مذکور اعزام و نسبت به حفاری قسمت شکستگی لوله اقدام شد.

طریقی ادامه داد: در این حفاری مشخص شد که لوله آزبست از یک محل دچار شکستگی شده است و نیروهای بهره برداری اقدام به تعویض لوله و یک عدد کمربند استیل نمودند.

طریقی در پایان با اشاره به اینکه  این امور  اهمتام ویژه‌ای  در جهت کاهش هدر رفت آب شرب  دارد، اظهار کرد: سرعت بخشیدن به رفع شکستگی‌ها و اصلاح شبکه‌های توزیع آب فرسوده از جمله برنامه‌های آبفا می باشد.

در پایان ضمن قدردانی از همکاری شهرداری در انجام عملیات حفاری ، درخواست گردید با توجه به شروع فصل گرما و کم آبی های حاصل از کم بارشی ها ،جهت جلوگیری از تکرار شکستگی لوله های تاسیسات شهری کلیه ادارات قبل از هرگونه حفاری با اداره آبفا هماهنگی لازم بعمل آورند.

تنظیم:راشین نجارپور
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۳:۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید