دوشنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۶:۰۵
سرویس : فاضلاب
کد خبر : ۴۰۲۷
گزارشگر : راشین نجارپور
سرویس فاضلاب
امام جمعه اهواز در دیدار با مدیرعامل آبفا خوزستان مطرح کرد؛

لزوم چاره‌اندیشی برای نقاط بحرانی آب‌گرفتگی / پروژه‌های نیمه‌کاره شرکت آبفا در مناطق حاشیه‌ای تکمیل شوند

(دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) ۰۶:۰۵

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد، در دیدار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب، بر لزوم چاره‌اندیشی برای نقاط بحرانی آب‌گرفتگی تأکید و مطرح کرد: پروژه‌های نیمه‌کاره شرکت آبفا در مناطق حاشیه‌ای تکمیل شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، در این دیدار محمدرضا کرمی نژاد، مدیرعامل شرکت آبفا استان، با اشاره به بررسی‌های میدانی از وضعیت آب و فاضلاب در سطح مناطق مختلف اهواز و خوزستان به پیگیری آن‌ها و درخواست همراهی در رفع این مشکلات اشاره کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان با تأکید بر ضرورت اهتمام ویژه نسبت به رفع معضل آب و فاضلاب در سطح خوزستان به‌ویژه اهواز، اظهارداشت: فاضلاب، آب و آب‌های رو سطحی سه معضل اساسی است که به هم گره‌خورده‌اند البته جمع‌آوری آب‌های رو سطحی وظیفه شهرداری است اما شرکت آبفا نیز مورد توجه قرار دهد.

امام جمعه اهواز، با اشاره به اینکه ۵۰۰ نقطه آب‌گرفتگی وجود داشت که ۵۸ نقطه آن بحرانی بود، ادامه داد: در سال ۹۹ و بعد از آب‌گرفتگی شدید از این تعداد نقاط بحرانی ۲۲ نقطه اساسی حل و چند نقطه نیز به صورت مُسکِن حل شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی‌فرد با هشدار این نکته که نباید در زمان بارندگی به فکر حل مشکلات آب‌گرفتگی و نقاط بحرانی بود، افزود: بنده به سهم خودم ورود می‌کنم و کمیته‌ای نیز به صورت تخصصی این مشکلات را بررسی کرده که آبفا می‌تواند از این ظرفیت استفاده کند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان، در پایان به نکاتی همچون محرومیت قریب به ۷۰۰ روستا همچون «دب حردان» از آب، ضرورت توجه به تصفیه‌خانه‌ها، چاره‌اندیشی برای معضل تلاقی فاضلاب و آب و برنامه‌ریزی جهت تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره در مناطق محروم و حاشیه‌ای اهواز مثل کوی مشعلی اشاره کرد.

تنظیم:راشین نجارپور
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۱۳۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید