پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

بیانیه حریم خصوصی

در پرتال و کلیه زیرسایت‌های وزارت نیرو اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت از حقوق شخصی افراد در وب‌سایت‌های وزارت نیرو بخشی از اصول مهم این وزارتخانه است.

این سازمان براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/12/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وب‌سایت دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.

اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

سامانه‌ها و وب‌سایت‌های وزارت نیرو برای جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف "ثبت نام و دریافت اطلاعات از طریق فرم‌های الکترونیکی" استفاده می‌کند. برخی سامانه‌های جمع آوری اطلاعات عبارتند از:

- سامانه ثبت و پیگیری شکایات

- سامانه طرح‌های نوآورانه

- سامانه ثبت‌نام کارآموز

همچنین ثبت نشانی IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

توجه داشته باشید که وزارت نیرو بخش‌هایی همچون تالار گفتگو ندارد، بنابراین هیچ بخشی از اطلاعات ارسالی شما در اختیار عموم قرار نخواهد گرفت.