یکشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۱
سرویس : آب
کد خبر : ۳۳۸۶
گزارشگر : راشین نجارپور
سرویس آب
رئیس ستاد عتبات عالیات صنعت آبفا در خوزستان:

آمادگی کامل صنعت آبفاخوزستان در تامین آب شرب زائران اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و چذابه

(یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۱

 

 

رئیس ستاد عتبات عالیات صنعت آبفا در خوزستان گفت: تمام امکانات صنعت آبفا در خوزستان برای ارائه خدمات مطلوب  و تامین آب شرب بهداشتی به زائران اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و چذابه بسیج می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، صادق حقیقی پور درباره اقدامات آبفا خوزستان در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی اظهار کرد: تمام امکانات صنعت آبفا در خوزستان برای ارائه خدمات مطلوب آب شرب بهداشتی به زائران اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و چذابه بسیج می شود.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب خوزستان با تولید  4 هزار متر مکعب آب شرب با کیفیت در مرز چذابه و تولید 4 تا 7 هزار متر مکعب آب در مرز شلمچه، تمهیدات لازم را از روزهای گذشته آغاز و تمام تلاش خود را برای تأمین آب مواکب و زائران حسینی به کار می گیرد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: شرکت آبفا شهری و روستایی خوزستان و آبفا اهواز زیر نظر ستاد عتبات عالیات صنعت آبفا در خوزستان  اقدامات تامین آب شرب سالم و دفع بهداشتی فاضلاب در خوزستان در دو مرز شلمچه و چذابه را برعهده دارد.

حقیقی پور با اشاره به تأمین آب لیوانی با کیفیت به زائران در مرزهای شلمچه و چذابه گفت: شرکت آبفا خوزستان در حال تولید یک میلیون تا یک میلیون و 200 هزار  آب لیوانی شرب سالم با Ec ۲۰۰ تا 300 است که روزانه این کار توسط آب و فاضلاب شهری خوزستان انجام می شود و تا آخرین روز تردد زائران حسینی خدمات مطلوب ما ادامه دارد.

وی با اشاره به استقرار تانکر های آب در مرزها ادامه داد: 32 دستگاه تانکر آب در دو مرز شلمچه و چذابه مستقر شده است که با پیگیری های انجام شده تعداد تانکر ها به 52 دستگاه افزایش پیدا می کند.

رئیس ستاد عتبات عالیات صنعت آبفا در خوزستان با اشاره به تامین آب شرب در پایانه های مرزی بیان کرد: تمام آب شرب مصرفی مواکب در مرز چذابه از تاسیسات و آبگیرهای اداره آب و فاضلاب شهری بستان و مرزشلمچه از تأسیسات آبفا خرمشهر و طرح غدیر تأمین می شود.

رئیس ستاد عتبات عالیات صنعت آبفا در خوزستان خاطر نشان کرد: 15 تانکر از هفت استان معین که شامل تهران، کرمان، اصفهان، خراسان جنوبی،چهارمحال بختیاری، فارس و کهگیلویه در مرزهای خوزستان برای تامین آب شرب اعزام شده است و مهمترین اولویت این شرکت رضایت کامل زائران ابا عبدالله الحسین (ع) در مسیر تردد است.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان خوزستان
تعداد بازدید : ۳۹۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید