یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

با توجه آغاز فصل گرما توسعه خدمات آبفا در شهرستان اندیمشک ضروری است

با توجه آغاز فصل گرما توسعه خدمات آبفا در شهرستان اندیمشک ضروری است


سرپرست آب و فاضلاب منطقه اندیمشک گفت: با توجه به آغاز فصل گرما توجه به سلامت شهروندان و توسعه کیفیت خدمات حوزه آبفا در شهرستان اندیمشک یک ضرورت مهم است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان خوزستان، نشست مشترک سرپرست آب و فاضلاب منطقه اندیمشک با کارکنان واحد تاسیسات و امور کیفی برگزار شد.

فرامرز مرادی در این نشست با اشاره به آغاز فصل گرما توجه به سلامت شهروندان، توسعه کیفیت خدمات حوزه را یک ضرورت مهم دانست و گفت: بهداشت و سلامت و تامین نیازهای شهروندان مهم ترین اولویت آب وفاضلاب منطقه اندیمشک بوده و در این همه امکانات موجود بسیج شده است و تلاش داریم خدمات این حوزه را در کم ترین زمان ممکن ارتقا و تقویت بخشیم.

سرپرست آب وفاضلاب منطقه اندیمشک با اشاره به زحمات کارکنان واحدهای تاسیسات و امور کیفی و تقدیر از تلاش های کارکنان آب و فاضلاب منطقه اندیمشک در واحدهای مختلف، خاطر نشان کرد: توسعه خدمات آب و ماسخ به مطالبات به حق شهروندان در تمام مناطق شهری و روستایی یک اولویت و ضرورت مهم بوده و در این زمینه برنامه ریزی لازم انجام و با تلاش نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای، فرماندار شهرستان و شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان به زودی گام های مهم و بزرگی در این زمینه برداشته می شود.
تنظیم: بهنام پریچه
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۳۵
http://www.abfakhz.ir/u/1hY
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید