شنبه ۲۹ اَمرداد ۱۴۰۱
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

امروز،رفع حادثه شکستگی خط لوله ۶۰۰ میلیمتر آبرسانی در تاسیسات بندرامام خمینی(ره)

امروز،رفع حادثه شکستگی خط لوله ۶۰۰ میلیمتر  آبرسانی  در تاسیسات  بندرامام خمینی(ره)


سرپرست اداره آبفا بندرامام خمینی(ره) گفت : پس از ترمیم شکستگی لوله خروجی از فیلترها و ورودی به مخزن 5 هزار متر مکعبی بتونی ، خط مذکور مجددا در مدار بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا طریقی،
با اعلام این خبر اظهار داشت : امروز با عنایت به ایجاد حادثه و فرسودگی خط لوله آهنی ۶۰۰ میلیمتر واقع در تاسیسات آبرسانی که به منظور تامین و توزیع بخش قابل توجهی از آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر مورد استفاده قرار می گیرد . دچار حادثه شکستگی و مشکل قطعی آب در کل منطقه گردید که بلافاصله پس از شناسائی محل حادثه ، عملیات ترمیم و راه اندازی مجدد در دستور کار قرار گرفت و در کمترین زمان ممکن خط مذکور پس از بازسازی کامل وارد مدار توزیع گردید .

وی اعلام کرد : این عملیات توسط گروه بهره برداری تاسیسات آبرسانی و حداکثر ظرف مدت زمان سه ساعت و نیم به پایان رسید .

طریقی با تاکید بر مدیریت مصرف آب از سوی شهروندان و مشترکین محترم یاد آور شد : متاسفانه بلحاظ شیوع بیماری کرونا و شستشوهای مکرر و از طرفی فصل گرم و پیک مصرف ،شاهد افزایش قابل توجه مصرف آب در منطقه هستیم . لذا جهت استمرار خدمات رسانی و تامین و توزیع آب شرب مورد نیاز با کمّیت و کیفیت مطلوب ، انتظار داریم شهروندان و مشترکین محترم نیز ضمن مدیریت مصرف آب، بطور جدی از مصارف غیر ضرور پرهیز نمایند.

تنظیم:راشین نجارپور
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید