شنبه ۲۹ اَمرداد ۱۴۰۱
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

پاکسازی تاسیسات فاضلاب بندرامام خمینی (ره) با بکارگیری پمپ‌های لَجَن کِش

پاکسازی تاسیسات فاضلاب بندرامام خمینی (ره) با بکارگیری پمپ‌های لَجَن کِشسرپرست اداره آبفا بندرامام خمینی(ره)، از تهیه و بکارگیری ۲ دستگاه پمپ لجن کش برای پاکسازی و رفع گرفتگی‌های سیستم فاضلاب این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا طریقی گفت: به منظور افزایش ظرفیت تلمبه خانه‌های فاضلاب، ۲ دستگاه پمپ لجن کش ۶ اینچی ۱۵/۵ کیلووات جدید خریداری و به تاسیسات فاضلاب این اداره اضافه شد.

او افزود: با توجه به در پیش بودن فصل بارندگی و افزایش روان آب ها، این اداره نسبت به تهیه این ۲ دستگاه پمپ اقدام کرده تا مشکل آبگرفتگی هنگام بارش باران به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

طریقی بیان کرد: اداره آب و فاضلاب شهر بندر امام خمینی (ره) در ماه‌های اخیر علاوه بر رفع گرفتگی‌ها و پاکسازی خطوط و منهول‌ها اقدامات قابل توجه و مهمی در تلمبه خانه‌های فاضلاب، لایروبی تلمبه خانه و منهول‌های فاضلاب، شبکه فاضلاب و نصب درب منهول در نقاط بحرانی در دستور کار خود قرار داده و اجرایی کرده است.

سرپرست اداره آبفا بندر امام خمینی (ره) در پایان از همکاری و مساعدت فرزان عباسیان معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب خوزستان تشکر کرد.
تنظیم:راشین نجارپور
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(یکشنبه ۳۱ اَمرداد ۱۴۰۰) ۰۸:۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید