پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور:

شهر اهواز به کارگاه پروژه فاضلاب تبدیل شده است

شهر اهواز به کارگاه پروژه فاضلاب تبدیل شده است


مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: شهر اهواز تبدیل به کارگاه اجرایی پروژه فاضلاب شده است و به شرایطی که مورد نظر ریاست جمهوری در سفر به خوزستان داشتند تبدیل شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و‌فاضلاب خوزستان؛ حمید رضا جانباز، در بازدید از تصفیه خانه شرق اهواز بیان کرد: امروز از کارگاه های مختلف پروژه توسعه و سازماندهی فاضلاب اهواز بازدید کردم و خوشبختانه در کل شهر ۳۸ جبهه کاری برای انجام پروژه فاضلاب فعال است و عملیات در ترمیم خطوط و مسیرهایی که بر اثر آبگرفتگی سال های گذشته در اهواز دچار مشکل شدند توسط پیمانکاران در حال انجام است.

وی گفت: ۲۲ جبهه کاری پروژه فاضلاب اهواز توسط قرارگاه سازندگی خاتم تجهیز شده است.

و ی گفت: ایستگاه پمپاژ اصلی آبفا به دلیل اینکه باید از چند ریل آهن عبور کند پروژه سختی است .

جانباز ادامه داد: تلاش میکنیم که در مدت زمان کم با جبهه های کاری که فعال شده و با استقرار پنج موسسه خاتم النبیا در اهواز روند ترمیم و توسعه خطوط و ایستگاه های پمپاز فاضلاب و نصب انشعابات مردم اهواز به سرعت انجام شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور اظهار داشت: تاکید وزیر نیرو این است که مشکل نقاطی که در سالهای گذشته دچار آبگرفتگی شده است را سریعتر برطرف کنند، هرچند وظیفه دفع آب های سطحی با وزیر نیرو نیست اما تلاش میکنیم که در آبگرفتگی های احتمالی کمترین دغدغه را داشته باشیم

وی افزود: امیدواریم با تزریق به موقع اعتبارات و سرعت خوبی که روند اجرای پروژه های فاضلاب دارد شاهد به ثمر رسیدن بخش عمده پروژه های فاضلاب اهواز باشیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور امروز به منظور بازدید و بررسی از پروژه فاضلاب اهواز به خوزستان سفر کرد و در دیداری که با استاندار خوزستان و مدیران شرکت آبفای استان داشت روند اجرای این پروژه را با توجه به نزدیک شدن به فصل پاییز بررسی نمود.
تنظیم: بهنام پریچه
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰) ۰۷:۱۶
https://www.abfakhz.ir/u/1lH
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید