شنبه ۲۹ اَمرداد ۱۴۰۱
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

تقویت فشار آب آشامیدنی مشترکان جوی آسیاب رامهرمز

تقویت فشار آب آشامیدنی مشترکان جوی آسیاب رامهرمزسرپرست آبفا منطقه رامهرمز از تقویت فشار شبکه توزیع آب منطقه جوی آسیاب، با راه اندازی مجدد چاه این منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمود احمدی گفت: با تعویض پمپ و لوله های چاه جوی آسیاب رامهرمز چاه منطقه مذکور مجدد وارد مدار بهره برداری گردید.
وی در توضیح این عملیات اجرایی عنوان کرد: پس از بررسی کامل چاه جوی آسیاب در اولین فرصت ممکن نسبت به نصب پمپ جدید و تعویض لوله های فرسوده با لوله های نو چاه مذکور مجددا وارد مدار آبرسانی شبکه شده و بهره برداری از آن آغاز شد.
احمدی در ادامه گفت : گزارشات مردمی حاکی از این بود که آب منطقه ی جوی آسیاب و مناطق اطراف دچار افت فشار شده است که پس از بررسی و اعزام تیم کارشناسی به این نتیجه رسیدیم که پمپ مورد استفاده به پایان عمر مفید خود رسیده است و به دلیل فرسودگی قدرت پمپاژ آن کاهش یافته است. به همین دلیل پمپ تیپ 374.4 با الکتروموتور45 کیلووات را تهیه و جایگزین پمپ قبلی نموده و همزمان برای بهبود در عملکرد پمپ و همچنین تقویت بیشتر آب ارسالی ، لوله های چاه مذکور را به طور کامل تعویض نموده و چاه مجددا وارد مدار شبکه ی آبرسانی شده و مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی در پایان تصریح کرد: چاه مذکور وظیفه ی تقویت فشار آب شهری رامهرمز را در دستور کار خود دارد و امیدواریم در کنار سایر اقدامات امور آبفا منطقه رامهرمز ، امسال در فصل سرما و بارندگی دچار مشکلی نشویم.
تنظیم : راشین نجارپور
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰) ۰۷:۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید