پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت:

شهر اهواز با نگاه ویژه دولت سیزدهم به کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است

شهر اهواز با نگاه ویژه دولت سیزدهم به کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است


به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی در مراسم بهره برداری از طرح آبرسانی به ۲ روستای بخش مرکزی اهواز اظهار داشت:با اجرای ۶ کیلومتر خط انتقال و اتصال به تصفیه خانه گروه ملی اهواز، آبرسانی به ۲ روستای ام الطمیر و سیف السادات با جمعیت حدود هفت هزار و ۵۰۰ نفر انجام شد و با بهره برداری از این خطوط انتقال جدید، آب آشامیدنی مردم این منطقه به میزان سه هزار و ۵۰۰ متر مکعب در شبانه روز، به شکل پایدار تامین شد.

وی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته برای حل مشکل فاضلاب این کلانشهر گفت: متاسفانه در بخش زیرساخت آب و فاضلاب در خوزستان و اهواز دچار انباشت مشکل هستیم به گونه ای که یک هزار روستا در سال گذشته با تنش آبی مواجه شدند.

نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی با بیان اینکه رفع مشکل فاضلاب مناطق بحرانی اهواز به طور جدی در دستور کار است، ادامه داد: شهر اهواز با نگاه ویژه دولت سیزدهم به کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است به گونه ای که هم اکنون ۹۰ پیمانکار در نقاط مختلف سطح شهر مشغول فعالیت

هستند.

رییس کمیسیون عمرانی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دستور رییس جمهوری برای تکمیل فاضلاب اهواز و حل مشکل زیرساختی خوزستان در دو سال آینده، این امید را ایجاد کرده است که کم کاری چند دهه اخیر با همت دولت سیزدهم برطرف شود.

یوسفی گفت: برای شناخت مسوولان کشوری از انباشت مشکلات در خوزستان، بازدیدهای میدانی به این منظور در سطح خوزستان و اهواز طی چند ماه اخیر برای آنان برگزار شده است.

وی ادامه داد: هفته جاری نشستی به منظور بررسی طرح های آب و فاضلاب خوزستان و شهر اهواز و همچنین طرح های شهرداری اهواز در کمیسیون عمران و با حضور برخی وزیران برگزار می شود.
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰) ۱۳:۰۳
https://www.abfakhz.ir/u/1mN
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید