چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر
مدیرعامل آبفا استان در بازدید معاون رییس جمهور از پروژه فاضلاب:

اجرای پروژه فاضلاب اهواز در ۱۴۱ جبهه کاری فعال است

اجرای پروژه فاضلاب اهواز در ۱۴۱ جبهه کاری فعال است

پروژه فاضلاب اهواز امروز با پیگیری وزیر نیرو و تاکید رییس جمهور در ۱۴۱ جبهه کاری فعال در حال اصلاح، تعمیر و توسعه است

 
 
مدیرعامل آبفاخوزستان در سفر معاون رییس جمهور و بازدید از پروژه های فاضلاب اهواز گفت :پروژه فاضلاب اهواز امروز با پیگیری وزیر نیرو و تاکید رییس جمهور در ۱۴۱ جبهه کاری فعال در حال اصلاح، تعمیر و توسعه است
 
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا کرمی نژاد روز شنبه در حاشیه بازدید از محل حفاری میکروتونلینگ اجرای طرح جامع شبکه فاضلاب اهواز که با حضور معاون اجرایی رییس جمهور انجام شد، با بیان اینکه سرعت اجرای شبکه فاضلاب اهواز قابل مقایسه با گذشته نیست، گفت: سرعت اصلاح، تعمیر و توسعه شبکه فاضلاب اهواز در دولت سیزدهم هفت برابر شده است.
 
وی افزود: تاکید رییس جمهور بر تکمیل طرح جامع فاضلاب اهواز در نخستین سفر استانی وی به خوزستان و تخصیص اعتبارات ملی خوب به این طرح، سرعت تکمیل و اصلاح آن را به طور چشمگیری افزایش داده است.
 
کرمی نژاد ادامه داد: پیش از سفر رییس دولت سیزدهم به خوزستان، تنها ۲۰ جبهه کاری فعال برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز وجود داشت که امروز با پیگیری وزیر نیرو و تاکید رییس جمهور،این شبکه در ۱۴۱ جبهه کاری فعال در حال اصلاح، تعمیر و توسعه است.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان افزود: نتیجه مثبت و موثر اقدام‌های انجام شده برای اصلاح شبکه فاضلاب اهواز در بارندگی های اخیر در این شهر به خوبی مشهود بود.
 
وی بیان کرد: روند اصلاح نقاطی در اهواز که در بارش‌های اخیر با آب گرفتگی قابل توجه روبه رو شدند آغاز و در گام نخست سه نقطه از این معابر اصلاح شد و امیدواریم تا پیش از بارندگی های پیش رو، چهار نقطه دیگر نیز اصلاح شود.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان ادامه داد: معضل بالازدگی فاضلاب و آب گرفتگی معابر اهواز با اقدام های اصلاحی شبکه فاضلاب این شهر تا پایان امسال به طور کامل برطرف می‌شود.
 
کرمی نژاد با اشاره به عملیات اجرایی اصلاح خط عبوری لوله یکهزار و ۶۰۰ میلیمتری فاضلاب اهواز از زیر خط راه آهن گفت: این خط ۱۴ کیلومتر طول دارد که ۸۷ متر اصلاحی آن از زیر سه خط موازی راه آهن عبور خواهد کرد.
 
وی افزود: از این ۸۷ متر تاکنون ۵۲ متر اجرا شده و با تکمیل آن تا بهمن امسال، اتصال این خط به تصفیه خانه شرق اهواز سرعت می‌گیرد.
 
وی ادامه داد: با اصلاح خط عبوری این فاضلاب و اتصال به تصفیه خانه شرق اهواز، ۶۰ هزار متر متر مربع فاضلاب توسط این خط جمع آوری و به تصفیه خانه وارد می شود.
تنظیم: بهنام پریچه
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(یکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰) ۱۳:۴۶
https://www.abfakhz.ir/u/3tv
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید