جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور:

خوزستان در اولویت اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب قرار دارد

خوزستان در اولویت اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب قرار دارد

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به عزم دولت سیزدهم برای برطرف کردن مشکلات آب و فاضلاب خوزستان، گفت:خوزستان در اولویت اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب قرار دارد.

 
اتابک جعفری روز یکشنبه در بازدید از طرح انتقال آب غدیر، با بیان اینکه تحقق وعده‌های رییس جمهور به مردم خوزستان به صورت جدی در بالاترین سطح پیگیری می‌شود، افزود: دولت مردمی سیزدهم برای برطرف کردن مشکلات آب و فاضلاب خوزستان عزم جدی دارد.
 
وی گفت: خوزستان در اولویت اجرایی پروژه‌های آب و فاضلاب قرار دارد، و حل مشکل آب و فاضلاب خوزستان به عنوان یک دغدغه مهم رهبر معظم انقلاب به صورت جدی توسط رییس جمهور مردمی و وزیر نیرو پیگیری می‌شود و هدف از این سفر نیز پیگیری آخرین اقدامات انجام شده در این زمینه است.
 
مدیرعامل آبفای کشور با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده در طرح آبرسانی غدیر ادامه داد: بهره‌برداری از این طرح به عنوان یکی از وعده‌های نخستین سفر استانی رییس جمهور به مردم خوزستان برای تامین آب پایدار مورد نیاز نیمی از جمعیت این استان به صورت جدی پیگیری می‌شود.
 
وی با بیان اینکه این خط انتقال آب ظرفیتی بالغ بر ۲۴ مترمکعب در ثانیه دارد، افزود: ۵۲ درصد از جمعیت خوزستان با اجرای این طرح از آب سالم، پایدار و بدون تنش استفاده خواهند کرد که این نشان از اهمیت این طرح است.
 
سفر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور به خوزستان که حدود ۲ هفته از انتصاب وی در این سمت می‌گذرد، نشاندهنده تلاش جدی دولت سیزدهم در رفع مشکلات این استان به ویژه در زمینه آب و فاضلاب است.
 
مدیر عامل آبفا کشور در این سفر به همراه کرمی نژاد مدیرعامل آبفا خوزستان، روند اجرایی پروژه‌های آب و فاضلاب خوزستان و اهواز را مورد بررسی قرار داد. جعفری در این سفر از روند اجرای طرح آبرسانی غدیر و ایستگاه پمپاژ اضطراری این طرح در اندیمشک، کانال شهید چمران اهواز و همچنین تصفیه خانه اهواز دیدن کرد.
تنظیم: بهنام پریچه
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰) ۱۳:۴۰
http://www.abfakhz.ir/u/3ug
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید