سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

پیشرفت فیزیکی طرح های آبرسانی محرومیت زدایی شادگان ۸۵ درصد است

پیشرفت فیزیکی طرح های آبرسانی محرومیت زدایی شادگان ۸۵ درصد است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: پیشرفت فیزیکی طرح های آبرسانی محرومیت زدایی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با مشارکت آبفا با صرف  ۴۹۰ میلیارد ریال هزینه تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا کرمی نژاد با تاکید بر اینکه کلنگ آبرسانی به ۱۰ روستای شادگان در فروردین ماه جاری ،به زمین زده شد، افزود: آبرسانی در قالب پروژه های محرومیت زدایی زمینه ساز توسعه پایدار است، چرا که نسل آینده از آن بهره می گیرند.
 
وی اضافه کرد: در راستای آبرسانی به روستاهای محروم اقدامات خوبی توسط قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در حال انجام است که از تلاش تمامی دست اندرکاران این حوزه قدردانی می کنم.
 
کرمی نژاد،با قدردانی از اقدامات انجام شده قرارگاه محرومیت زدایی و آبفای استان در راستای آبرسانی روستایی، گفت: با اقدامات انجام شده امیدواریم این طرح در موعد تعیین شده به سرانجام برسد تا ۱۰  روستای منصوره تا شاخه آلبوشهباز از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار بهره مند شوند.
 
وی جمعیت تحت پوشش این طرح آبرسانی را ۶۵۰۰ نفر عنوان کرد و افزود: در قالب آن یک هزار و ۶۵۰ خانوار، از آب شرب با کیفیت
 بهره مند می شوند. 
 
رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب خوزستان، با اشاره به حجم اجرایی این پروژه بیان کرد: در این پروژه ۳۸ کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع و یک مخزن ذخیره آب پاک به ظرفیت ۲ هزار متر مکعب احداث می شود و توسعه دو ایستگاه پمپاژ در دستور کار است که در حال حاضر با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.
 
تنظیم:راشین نجارپور
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱) ۱۶:۰۲
http://www.abfakhz.ir/u/3zz
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید