پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان: تأمین آب هفتکل و روستاهای آن پایدار می‌شود

مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان:
تأمین آب هفتکل و روستاهای آن پایدار می‌شود

مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان گفت: با بهره برداری از پروژه های آبرسانی در دست اجرا، وضعیت تأمین آب هفتکل و روستاهای آن پایدار خواهد شد.

 
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا کرمی نژاد، در بازدید از پروژه‌های اجرایی آبفا خوزستان در شهرستان هفتکل اظهار کرد: منبع تأمین آب شرب هفتکل از دو محل رود زرد و رغیوه است و در حال حاضر پروژه اصلاح و بازسازی آبگیر و تصفیه خانه رود زرد، پروژه خط انتقال رغیوه، اصلاح و بازسازی فیلترهای شهر هفتکل‌ و پروژه اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب این شهرستان در دست اقدام است.
 وی افزود: این پروژه‌ها به منظور تامین پایدار آب شرب شهرستان هفتکل است که در حال اجرا هستند و امیدواریم با اجرای این طرح ها شاهد بهبود وضعیت آب این مناطق باشیم.
 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به پروژه خط انتقال رغیوه بیان کرد: حدود ۸۵ کیلومتر از خط رغیوه اجرا شده است که با اجرای این خط انتقال، شهرستان هفتکل و روستاهای اطراف، روستاهای رامهرمز و تعدادی از روستاهای منتهی به غیزانیه و باوی از این خط انتقال تأمین آب می شوند.
 
وی با اشاره به مشکلات این پروژه تصریح کرد: مشکلاتی از جمله سرقت شیرآلات و تأسیسات باعث می شوند مشکلاتی در روند اجرایی پروژه صورت گیرد اما در حال حاضر این پروژه خط انتقال در مرحله اتمام و بهره برداری است که انشاءالله با بهره برداری از این پروژه های آبرسانی وضعیت تأمین آب هفتکل و روستاهای آن پایدار خواهد شد.
 
کرمی نژاد بیان کرد: همچنین دو مخزن یک هزار متر مکعبی آب شرب در شهرستان هفتکل در حال اجراست که بزودی وارد مدار بهره برداری می شود.

تنظیم:بهنام پریچه

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(شنبه ۱۵ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۵:۴۴
https://www.abfakhz.ir/u/3y5
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید