سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آبفا خوزستان منصوب شد

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آبفا خوزستان منصوب شد

با حکم سید عبدالنبی موسوی فرد رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان دکتر کرمی نژاد مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آبفا خوزستان منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، با حکم سید عبدالنبی موسوی فرد رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان دکتر محمد رضا کرمی نژاد مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان  به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آبفا خوزستان منصوب شد.

در متن این حکم آمده  است با عنایت به برنامه های ابلاغی،رویکرد ها و اولویت های ستاد درعرصه های اداری، مطالبه گری و همچنین تشکیل شورای کارآمد و موثر و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی، با استفاده بهینه و بکارگیری کلیه امکانات و ظرفیت های دستگاه های متبوع در احیاء و فرهنگ سازی فرضتین  الهی، منشاء اثر بوده و تحت رهبری داهیانه ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)، موجبات خشنودی و عنایت حضرت ولی عصر (عج) را فراهم نمایید.

لازم به ذکر است حمید محبی با حکم بهمن شهریاری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان به عنوان جانشین رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شرکت اب و فاضلاب خوزستان منصوب شد.

تنظیم: بهنام پریچه

 

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(یکشنبه ۸ آبان ۱۴۰۱) ۱۴:۵۸
http://www.abfakhz.ir/u/3wi
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید