پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان به مناسبت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان به مناسبت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با انتشار پیامی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) را به تمامی شیعیان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، در متن پیام محمدرضا کرمی نژاد آمده است:
 
اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاه
 
محرم ماهی است که الفبای آن فداکاری، جانبازی، خلوص و خدامحوری می باشد. محرم یادآور بزرگترین حماسه ظلم ستیزی و آزادگی در تاریخ بشر است . ماه عزای حسینی، ماه فداکاری و گذشت، ماه انتشار امر به معروف و نهی از منکر و ماهی است که باید از آن درسهای زندگی را آموخت و واقعیت اسلام را دریافت و با عزاداری و تکریم آن تاریخ همیشه زنده عاشورا را یاد آور شد.
 
 
واقعه عاشورا کامل ترین نمونه تقابل کفر و ایمان و مبارزه حق علیه باطل است که آثار آن در تمام ابعاد تاریخ شیعه و زندگی آزادگان و آزاداندیشان جهان مشهود است.
 
 
اینجانب با قلبی مالامال از غم و اندوه در سوگ سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام ) و یاران باوفایش، فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به همه دوستداران  اهل بیت علیهم السلام تسلیت و تعزیت عرض نموده،امیدواریم عزاداری همه رهروان راستین آن حضرت به ویژه خانواده بزرگ صنعت آب و فاضلاب استان خوزستان مورد قبول درگاه ایزد منّان واقع گردد.

 

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(پنج شنبه ۵ اَمرداد ۱۴۰۲) ۱۷:۰۰
https://www.abfakhz.ir/u/4hs
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید