پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

کارمند آبفا به عنوان کارمند برتر شهرستان اندیمشک تجلیل شد

کارمند آبفا به عنوان کارمند برتر شهرستان اندیمشک تجلیل شد

مدیر آب و فاضلاب منطقه اندیمشک گفت: کارمند آبفا به عنوان کارمند برتر شهرستان اندیمشک انتخاب و با حضور فرماندار شهرستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان، فرامرز مرادی اذعان داشت: به میزبانی سالن کوثر فرمانداری شهرستان اندیمشک، آیین تجلیل از کارمندان برتر شهرستان برگزار شد.

وی افزود: با برگزاری این ویژه برنامه خانم صغری میرزاوند به عنوان کارمند برتر آبفا معرفی و با حضور فرماندار شهرستان و مسئولان محلی از ایشان تجلیل و از زحمات کارمند برتر آبفا اندیمشک تقدیر شد.

مدیر آب و فاضلاب منطقه اندیمشک ادامه داد: کارمند نمونه آبفا منطقه اندیمشک بر اساس دستور العمل های ابلاغ شده شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان و فرمانداری شهرستان تعیین و ایشان مورد تقدیر قرار گرفت.

وی ضمن قدردانی از زحمات کارگران و کارمندان آبفا در تمامی واحدهای اداری و عملیاتی، خاطر نشان کرد: امروز آبفا اندیمشک با تلاش تمام کارکنان خود خدمات شایسته ای را ثبت و نیازهای شهروندان را در تمامی مناطق شهری و روستایی با جدیت و تلاش شبانه روزی تامین می کند.

مرادی بیان کرد: آبفا اندیمشک خود را متعهد به تقویت خدمات مورد نیاز شهروندان می داند و از هیچ تلاشی برای جلب رضایت شهروندان دریغ نمی کند و با تاکید مدیر عامل آبفا استان خوزستان در این‌ مسیر گام بر می داریم.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲) ۰۹:۲۵
https://www.abfakhz.ir/u/4m1
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید