پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

پیشرفت فیزیکی طرح فاضلاب اهواز به حدود 60 درصد رسید

پیشرفت فیزیکی طرح فاضلاب اهواز به حدود 60 درصد رسید

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی طرح فاضلاب اهواز به حدود 60 درصد رسیده است، گفت: در تلاش هستیم به زودی و در کمترین زمان ممکن پیشرفت فیزیکی این طرح را به بالای 75 درصد برسانیم.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا کرمی نژاد  با اشاره به اینکه قبل از دولت سیزدهم تنها 30 درصد فاضلاب شهر اهواز تکمیل شده بود، اظهار کرد: در دو سال اخیر و با توجه ویژه دولت سیزدهم 30 درصد دیگر از پروژه فاضلاب شهر اهواز اجرایی شده و پیشرفت این طرح به حدود 60 درصد رسیده است.

وی افزود: در تلاش هستیم به زودی و در کمترین زمان ممکن 15 درصد دیگر از پروژه فاضلاب اهواز را تکمیل کنیم و پیشرفت فیزیکی این طرح را به بالای 75 درصد برسانیم.

کرمی نژاد گفت: هیچ طرح عمرانی در حوزه فاضلاب اهواز تعطیل نشده است و تلاش شرکت آبفا خوزستان و عزم دولت سیزدهم تکمیل و بهره برداری از فاضلاب اهواز در کوتاه ترین زمان ممکن است.

 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان عنوان کرد: از تمام ظرفیت های اعتباری و مالی ممکن برای تسریع در روند اجرایی این طرح استفاده می کنیم تا بتوانیم در سریعترین زمان ممکن طرح را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

وی بیان کرد: طرح بزرگ فاضلاب اهواز شاخص ترین خدمت عمرانی شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان است و در این زمینه در تلاش هستیم تا با تلاش همه بخش ها بتوانیم این طرح را به بهترین شکل اجرایی و تکمیل کنیم.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲) ۱۰:۲۹
https://www.abfakhz.ir/u/4n1
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید