پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

آغاز اجرای طرح تقویت فشار آب مناطق جنوبی کوت‌عبدالله و روستای کوت سیدصالح

آغاز اجرای طرح تقویت فشار آب مناطق جنوبی کوت‌عبدالله و روستای کوت سیدصالح

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از شروع عملیات اجرایی طرح تقویت فشار و پایداری آب مناطق جنوبی کوت عبدالله و روستای کوت سید صالح خبر داد.

 

 صابر علیدادی  اظهار داشت: اولویت شرکت آب و فاضلاب ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و روستائیان بوده و مسئله تامین آب پایدار و با کیفیت خط قرمز این شرکت است.

وی افزود: در راستای تامین آب پایدار از لحاظ کمی و کیفی در شهرستان کارون و روستاهای اطراف برای کوتاه مدت در کوت نواصر، کوت سید صالح، پروژه ای شامل یک هزار و 500 متر خط انتقال آب، احداث ایستگاه پمپاژ و اورهال فیلتراسیون تاسیسات برای تامین آب و بهبود کیفیت آن تعریف شده است.

علیدادی ادامه داد: این پروژه خط لوله علاوه بر آبگیر آب حیات، کارون و صنایع فولاد، چهارمین محل برای تامین آب شهرستان کارون برای میان مدت است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به پروژه بلند مدت پایدار سازی تامین آب شرب اهواز خاطر نشان کرد: تکمیل طرح غدیر در شهرستان اهواز و تصفیه خانه مهم کوت امیر برای کل شهر اهواز،کارون،باوی و حمدیه از اهداف بلند مدت است.

وی عنوان کرد: فاز اول این پروژه به طول ۳ کیلومتر از کوت سید صالح تا میدان هادی آباد انجام شده است و در فاز دوم ۱۵۰۰ خط انتقال از تصفیه‌خانه جنگیه تا کوت سید صالح در مدت زمان ۴ ماه اجرایی می‌شود که جمعیت تحت پوشش این طرح ۱۰ هزار نفر و با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان در فاز اول و دوم اجرایی می‌شود.

 

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳) ۱۴:۰۰
https://www.abfakhz.ir/u/56v
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید