پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
ّشرکت آب و فاضلاب استان خوزستان|دفتر تحریریه الکترونیک|دفتر تحریریه الکترونیک - جزئیات خبر

برگزاری مانور سراسری پایش مولدهای برق اضطراری در تاسیسات آب و فاضلاب استان خوزستان

برگزاری مانور سراسری پایش مولدهای برق اضطراری در تاسیسات آب و فاضلاب استان خوزستان

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا خوزستان از برگزاری مانور سراسری آماده به کار بودن مولدهای برق اضطراری در تاسیسات آب و فاضلاب استان خوزستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محسن قمشی گفت:  این مانور با هدف ارتقاء سطح آمادگی و حصول اطمینان از نحوه عملکرد سیستم های تامین برق اضطراری جهت گذر از تابستان همزمان با سراسر کشور در آبفا خوزستان برگزار شد.

وی با تاکید بر ضرورت آماده به کار بودن مولدهای های برق اضطراری در تاسیسات آب و فاضلاب هنگام قرارگیری در شرایط بحرانی و قطع جریان برق به ویژه در فصل تابستان ،  گفت: 220 دستگاه دیزل ژنراتور در بخش آب و فاضلاب  در سطح تاسیسات شرکت آبفا خوزستان قرار دارد.

وی سنجش آمادگی نیروی انسانی و هماهنگی مستمر تیم واکنش سریع، حصول اطمینان از صحت عملکرد تجهیزات و ماشین آلات مربوطه (از جمله سلامت باتری، عملکرد تابلو برق ها، تعویض به هنگام روغن و ذخیره مناسب سوخت، حداقل کارکرد یک ساعته دیزل ها در شرایط گرما و ...) را از دیگر اهداف برگزاری این مانور عنوان کرد.

قمشی خاطر نشان کرد: مانور سراسری مولدهای برق اضطراری هر ساله پیش از آغاز فصل تابستان با هدف آمادگی در برابر خاموشی‌ها برگزار می شود.

گفتنی است: این مانور با حضور دکتر قمشی و مهندس ظاهر زاده معاونت های بهره برداری و توسعه آب و فاضلاب و دفتر پدافند غیرعامل و دفاتر سیستمهای کنترل و انرژی آب و فاضلاب و نمایندگان شرکت توزیع برق خوزستان و بصورت همزمان در تاسیسات آب و فاضلاب جهت آمادگی و کمک به شبکه سراسری برق در ساعات پیک بار تابستان انجام گردید.

تنظیم: راشین نجارپور

 

 

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
(پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳) ۱۰:۳۸
https://www.abfakhz.ir/u/58S
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید